Szkoła rodzenia

Kobieta w ciążyZachęcamy przyszłych rodziców do ZAPISANIA SIĘ DO naszej szkoły rodzenia. Organizujemy zajęcia z doświadczonymi ekspertami z zakresu położnictwa i fizjoterapii, podczas których przygotujesz się do porodu. Prezentujemy również sprawdzone techniki relaksacyjne i sposoby oddychania w trakcie akcji porodowej.

Oprócz zajęć z zakresu ciąży, porodu, połogu i opieki nad noworodkiem, w naszej szkole rodzenia prowadzone są także: kursy pierwszej pomocy z RATOWNIKIEM MEDYCZNYM, nauka chustowania, zajęcia z fizjoterapeutą noworodkowym dla mam w ciąży z ich starszymi dziećmi w wieku 1-3 lat.

Ponadto zajęcia dla ciężarnych prowadzą tacy specjaliści jak: fizjoterapeuta uroginekologiczny, dietetyk, fizjoterapeuta noworodkowy, psycholog, ekspert od aromaterapii, logopeda, pediatra dziecięcy, pracownicy ZUS i inni.

Nasza szkoła rodzenia działa w trybie stacjonarnym i on-line. Pacjentki zadeklarowane do naszej placówki mogą korzystać z zajęć on-line tak często jak są prowadzone, natomiast na zajęciach stacjonarnych obowiązują następujące limity:

• kobiety od 21 do 31 tygodnia ciąży mogą nas odwiedzić 1 raz w tygodniu
  • kobiety od 32 tygodnia ciąży do rozwiązania mogą nas odwiedzić 2 razy w tygodniu.

od 35 tygodnia ciąży ciężarna może:

• 1 raz wykonać KTG, 1 raz przyjść na zajęcia szkoły rodzenia
  • 2 razy przyjść na zajęcia szkoły rodzenia
  • 2 razy wykonać badanie KTG.

Darmowe badanie KTG wykonujemy w Rybniku

Zapraszamy na zajęcia do jednej z naszych trzech placówek – w Rybniku oraz Żorach.

Nasze usługi - na tym znamy się najlepiej

Szkoła rodzenia w Rybniku

Rybnik

Zapraszamy na kurs stacjonarny w naszej szkole rodzenia. Możesz przyjść z osobą towarzyszącą. Dysponujemy wieloma środkami dydaktycznymi, dzięki którym przyszli rodzice mogą nauczyć się tego, jak dbać o noworodka. Poruszamy wiele istotnych tematów – od porodu po połóg czy karmienie piersią.

Szkoła rodzenia w Żorach

Żory

Zachęcamy do zapisów w szkole rodzenia w Żorach! Podczas zajęć przygotujemy Cię do porodu, przedstawimy techniki oddechowe, a także omówimy poród siłami natury i cięcie cesarskie. Nie może zabraknąć także tematów związanych z karmieniem piersią i pielęgnacją noworodka.