NZOZ PRO FEMINAE S.C. – szkoła rodzenia w Rybniku oraz Żorach

Zapraszamy na zajęcia do szkoły rodzenia Pro Feminae! Od lat przygotowujemy kobiety do objęcia niezwykle odpowiedzialnej roli mamy. Towarzyszymy Pacjentkom niemalże na każdym etapie życia – od wczesnego dojrzewania, przez ciążę i poród, aż po przekwitanie. Zachęcamy do zapisywania się na zajęcia w szkole rodzenia. Możesz na nas liczyć. Zadbamy nie tylko o Twoje zdrowie, ale i o komfort. Zaufaj doświadczeniu i skontaktuj się z załogą Pro Feminae.

Pokój dziecięcy

Eksperci z Pro Feminae – poznaj nasz zespół

Położne pracujące w naszej placówce stale poszerzają swoje kwalifikacje poprzez liczne kursy i specjalizacje. Kształcimy się, aby zająć się kobietą na każdym etapie życia w możliwie najlepszy i najbardziej profesjonalny sposób! Nasze szkoły znajdują się w Rybniku oraz Żorach.

Wiele lat doświadczenia

Niezliczona ilość kursów

Ikona człowieka

Szeroki zakres specjalizacji

Kobiety w ciąży

Kursy stacjonarne

Zapraszamy na kursy stacjonarne dla ciężarnych. Możesz przyjść z osobą towarzyszącą – partnerem, przyjaciółką czy mamą. Od lat przygotowujemy przyszłe mamy do porodu, a także wyjaśniamy, jak należy zajmować się noworodkiem. Komfort naszych Pacjentek jest dla nas najważniejszy.

Kursy online

Z myślą o wygodzie naszych Pacjentek oferujemy również kursy online w szkole rodzenia Pro Feminae. Przygotowaliśmy cykl zajęć, które prowadzimy w godzinach popołudniowych. Przybliżymy wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące ciąży, porodu, połogu i opieki nad dzieckiem.

Kobieta w ciąży
Kobiety w ciąży na piłce

Weekendowa szkoła rodzenia

Pary, które nie mogą spotkać się z nami w tygodniu, mają możliwość skorzystania z przyspieszonego, stacjonarnego kursu weekendowej szkoły rodzenia!

Nasze placówki

recepcja